neděle 30. září 2018

Rybníček

Sluníčko se občas schová za mraky a někdy dokonce hupne pod hladinu. :) Snažím se ho vytáhnout, ale má svou hlavu.  Rybníček kousek za naším domem není veliký, ale jsem ráda, že tu je, protože sem chodím často. No často, spíše na jaře a na podzim. 
 

Tak to byl náš rybníček, určitě se sem ještě někdy vrátíme.
Děkuji za návštěvu a přeji hezký den.
 
 

5 komentářů:

 1. Hezky se třpytí, taky jsem fotila u rybníka.... Bylo krásně a já si to neskutečně užívala.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. My vždycky s manželem podnikli na podzim nějaký pěší výlet, ale letos se nám moc nedaří. Zahrada nás dost vyčerpává a tak ten klidný pobyt u rybníka je fakt relax. Takže věřím, jak sis to ty vychutnávala. :)

   Vymazat
 2. Tohle je přesně prostředí, kde se člověk dokáže vyklidnit, zastavit a užít si to.
  Vznikly kouzelné fotky a já vody mohu, láká mne ze všech živlů nejvíce.
  Díky podzimu máme zase šanci maličko vydechnout a ten čas si užít, alespoň já to tak mám, neběhám s konví a nehasím ten žár.
  Maruško, krásné dny a spoustu pěkných fotek.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Díky Simonko. Nío já ještě na zahradě makám. Hlavně mě děsí nyní vyvážení kompostu na zeleninové záhony a rytí. Něco už mám, ale než se zazimuje, ještě spadne hodně lisí. Ale sem tam už si dovolím výletek. Dneska je krásně slunečno, ale odpoledne jedu za vnučkami a moc se těším.

   Vymazat
 3. Taky se chystám na podzimní procházku v okolí nějakého rybníku, jen nevím,jestli to stihnu časově. Na podzim mám tradičně nejvíc práce a nejmenší možnost se někam podívat.
  Tady u toho "tvého" se mi moc líbí !!!

  OdpovědětVymazat

Děkuji za návštěvu a váš komentář.