úterý 27. dubna 2021

Nedělní procházka

V sobotu jsem si uvařila i na neděli s tím, že si zajedeme na výlet.  Když jsem ráno rozlepila oči, vůbec se mi nechtělo vstávat do mrazivého ráda.  Sluníčko ale nedalo jinak. Usadilo  se na obloze a lákalo nás alespoň na menší procházku k rybníku v Podlesí, když už nám autobus na Lhoty ujel. Jaro se probouzí, i když pomaleji, než v minulých letech. 
Některé detailnější fotky jsem si nechala na zítra do příspěvku, ke kterému nás vyzvala Jaruškaprotože chci do výzvy přidat ještě fotky z dneška.
Hezký den


14 komentářů:

 1. To byla krásná rozkvetlá procházka

  OdpovědětVymazat
 2. Maruško, to jsou moc krásné fotografie z úžasné procházky. Ja to toulani prirodou mám moc ráda. Těším se na fotografie k výzvě. Také mám připravené, ale včera jsme byli na výletě v Rybništi a třeba z těch také ještě něco vyberu. Preji Ti krásné jarní dny. Už by mělo skončit to mrazivé období.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Omlouvám se, že tu chybí háčky a čárky, ale komentář jsem psala na mobilu a to je někdy fakt hrůza...

   Vymazat
 3. Máme tu velkou smuteční vrbu okolo které chodím každý den, ale vůbec jsem si nevšimla, jestli už se tak zelená!

  OdpovědětVymazat
 4. Nádherné předjarní fotky! U vody sedět v tom počasí je sice hezké, ale i zrádné, ovšem procházka s fotoaparátem, to je jiná ...
  Marie, ráda jsme k vám nakoukla. Jiřina z N.

  OdpovědětVymazat
 5. Procházka kolem vody vždycky láká k nějakému focení, hlavně když je co, a nepadá zrovna sníh nebo neprší. Zkusím Majko do konce měsíce ještě něco nafotit a dát na blog.

  OdpovědětVymazat
 6. Maruško, dobře, že jste na procházku šli Fotky jsou nádherné.

  OdpovědětVymazat
 7. Procházky kolem vody jsou nejlepší, ty mám moc ráda. Krásně je u vás. Fotky mají nádhernou atmosféru, hned bych šla také k vodě. :o)
  Marie, měj fajn dny. D.

  OdpovědětVymazat
 8. Krásná procházka a skvělé záběry, Majko. Moc se mi líbí, když se ve vodě zrcadlí modrá obloha. U nás je všechno taky zpožděné, možná ještě víc, než u vás. Sluníčko sice svítí, ale pořád fouká ledový vítr.
  My jsme byli v terénu v sobotu odpoledne, jenže jsem toho moc nenafotila. Stejně nemám fotky kde umístit. :(
  Hanka

  OdpovědětVymazat
 9. Maruško,krásná procházka a nádherné fotografie,které lahodí oku.
  Jsou teď krásné dny a kdyby nefoukal pořád studený vítr,sluníčko už má sílu.Ale vrcholky hor jsou u nás pořád bílé a tak dole bude studeně foukat.
  Měj hezké dny

  OdpovědětVymazat
 10. Majko, krásné, pohodové jarní fotky. 👍👍👍 Cítím z nich pohodu a klid.
  Měj hezké dny. 🍀

  OdpovědětVymazat
 11. Tak to byla nádherná neděle, Maruško!
  Měj hezký večer, Helena

  OdpovědětVymazat
 12. Krásně se příroda probouzí. Ale nedovedu pochopit rybáře, že dovedou sedět x hodin u vody a hledět na splávek a za tu dobu vytáhnou třeba jen 10cm mřenku, anebo také nic.

  OdpovědětVymazat

Děkuji za návštěvu a váš komentář.